Субота, 23.06.2018, 19:52
Вітаю Вас Гість

РЕКЛИНЕЦЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТ.

Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Кто был сегодня

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

Переможці районного етапу Всеукраїнських олімпіад

2017-2018 н.р.

 

2016-2017н.р.

Діжак Павло - 10 кл. - олімпіада з історії - І місце

Вчитель - Гоман Р.В.

Хвальбота  Михайлом - 8 кл. - олімпіада з християнської етики - ІІ місце

Вчитель - Годісь Г.І.

Демків Віталій - 8 клас - олімпіада з географії- І місце у ІІ районному етапі , ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

Вчитель - Ільків Н.І.

Бурко Мар'яна - 9 кл. - конкурс імені Т.Г.Шевченка - ІІІ місце

Вчитель - Мудрик Г.І.

 

Переможці районного етапу Всеукраїнських олімпіад

2015 - 2016 н.р.

Історія ІІ місце - Петруха Руслана 8 клас

Вчитель Гоман Р.В.

 

Історія ІІІ місце – Діжак Павло 9 клас

Вчитель Гоман Р.В.

 

Історія ІІІ місце – Закала Іванна 10 клас

Вчитель Гоман Р.В.

 

Основи християнської етики ІІмісце - Діжак Павло 9 клас Вчитель Годісь Г.І.

 

Трудове навчання ІІІ місце – Вихопень Христина

9 клас Вчитель Кроп О.В.

 

Конкурс ім. Т.Г.Шевченка ІІІ місце – Федун Христина 11 клас Вчитель Пилипів О.Ю.

 

2014-2015 н.р.

 

Діжак Павло - 8 кл. - олімпіада з історії - ІІ місце

Вчитель - Гоман Р.В.

Закала Іванна - 9 кл. - олімпіада з хімії - ІІ місце

Вчитель - Швець О.І.

Ільків Оксана - 11 кл. - олімпіада з географії - ІІ місце

Вчитель - Ільків Н.І.

Владика Тарас - 9 кл. - олімпіада з фізики - ІІІ місце

Вчитель - Кроп В.П.

 

 

2012-2013 н.р.

 

Заріцька Валерія -11кл.- олімпіада з англійської мови – І місце

Вчитель- Міцковська Я.А.

 

Ільків Святослав-11кл. .- олімпіада з географії - ІІ місце

Вчитель- Ільків Н.І.

 

Нікель Іванна- 10кл. - олімпіада з психології та педагогіки- - ІІ місце


Вчитель- Левочко М.І.

Заріцька Валерія -11кл.- олімпіада з історії – ІІІ місце


Вчитель- Гоман Р.В.

Заріцька Інна -9кл.- олімпіада з історії – ІІІ місце


Вчитель- Гоман Р.В.

 

2013-2014 н.р.

 

Квітковий вернісаж (районний етап)

ІІІ місце Гураль Тетяна (8 кл.) Номінація «Найкращий вирощений вазон»

Вчитель- Лев Н.М.

 

Конкурс ім.П.Яцика (районний етап)

ІІІ місце Сподарик Марія (3 кл.)

Вчитель- Бусько Г.Я.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Форма входу
Пошук
Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Корисні посилання
  • Для дітей українською